Szczęśliwy remis !!!

Dziś Odra Górzyca zremisowała na własnym boisku z Radowiakiem 1:1 po bramkach Michała Dereczenika w 27 minucie  i golu dla gości Radosława Dolata w 80 minucie. Dodam że Odra zagrała bez swoich etatowych obrońców Pawła Maciażka czy Łukasza Filusa do tego zabrakło także Pawła Dębskiego czy Dawid Chełpy na bramce bardzo dobrze spisał się niezawodny Vladyslav Sorochynsky dzięki jego interwencjom Odra nie przegrała meczu. Goście w 89 minucie nie wykorzystali rzutu karnego zawodnik gości przestrzelił a Odra mogła się dzięki temu cieszyć z punktu na własnym boisku.

Odra: Vladyslav Sorochynsky - Patryk Osowski, Łukasz Żygielewicz, Tomasz Dziabas, Michał Wojczyński - Wojciech Krupa, Krzysztof Bednarek (od 83 min. Radosław Oprzalski), Stanisław Bogusz, Michał Derecznik - Michał Marnysz, Daniel Tabaka.

Rezerwa: Łukasz Lewandowski, Radosław Oprzalski, Norbert Kukulski, Jakub Połubiński.

Żółte kartki: Marnysz, Tabaka, Wojczyński, 1+1 = Czerwona Dziabas

Trener: Tomasz Dziabas

Kierownik drużyny: Józef Zieliński