Stałe fragmenty i po meczu !!!

Wczoraj Odra Górzyca przegrała mecz z LZS-em Bobrówko na wyjeździe 1:2. Mecz był wyrównany obie ekipy stworzyły sobie dogodne sytuacje strzeleckie lecz Odra popełniła dwa poważne błędy dzięki czemu gospodarze strzelili nam dwie bramki po stałych fragmentach gry najpierw Daniel Daszczyk w 19 minucie a chwile później znany ligowiec Jarosław Staszak (grał miedzy innymi w GKP Gorzów Wielkopolski czy Lubuszaninie Drezdenko dawna III liga). W drugiej połowie zobaczyliśmy ożywioną Odrę bo na boisku pojawili się Krzysztof Bednarek czy debiutujący w Odrze Robert Budzałek (Polonia Słubice II liga czy III ligowa Celuloza Kostrzyn nad Odrą ostatnio SV Victoria Seelow) W 68 minucie Michał Dereczenik strzelił bramkę, która ożywiła zespół lecz brakowało szczęścia. Strzały Roberta Budziałka czy Daniela Tabaki były minimalnie niecelne albo Robert Rajnos z wielkim trudem bronił ,, swojej świątyni ''. W środę czas na przełamanie I Runda Pucharu Polski, zespól Odry jedzie do Krzeszyc na mecz z A klasową Pogonią początek spotkania o 17:00. Do boju !!!

Odra: Vladyslav Sorochynsky - Łukasz Filus (od 46 min. Krzysztof Bednarek), Łukasz Żygielewicz, Tomasz Dziabas, Michał Wojczyński - Patryk Osowski, Jakub Połubiński, Stanisław Bogusz, Michał Dereczenik - Michał Marnysz (od 46 min. Robert Budzałek), Daniel Tabaka.

Rezerwa: Norbert Kukuski, Szymon Prędki, Łukasz Lewandowski, Robert Budzałek, Krzysztof Bednarek, Radosław Oprzalski.

Żółte kartki: Stanisław Bogusz, Łukasz Filus, Krzysztof Bednarek.

Trener: Tomasz Dziabas

Kierownik drużyny: Józef Zieliński

LZS: Norbert Rajnos - Daniel Daszczyk (od 65 min. Erwin Kędziorski), Marek Sobczak, Aleksander Rajnos (od 75 min. Damian Czernicki), Andrzej Łassa (od 83 min. Mateusz Sobecki) - Piotr Dzirłaj, Jarosław Staszak, Paweł Trzosek, Maciej Ułasowiec - Marek Ułasowiec, Krzysztof Wysocki.

Żółte karki: Daniel Daszczyk, Paweł Trzosek, Marek Sobczak, Mateusz Sobecki.

Rezerwa: Eryk Wojtaszak, Damian Czernicki, Erwin Kędziorski, Mateusz Sobecki, Krystian Zeidler.