Mamy lidera !!!

To ważny tydzień dla zawodników i działaczy oraz ludzi związanych z Klubem Sportowym Odra Górzyca. Po pierwsze klub z powiatu słubickiego dotarł do 1/8 Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim a za rywala będzie miał Budowlanych II Lubsko którzy na co dzień grają w zielonogórskiej A klasie. Ale w połowie marca przyszłego roku na pewno wystąpią wzmocnieni kolegami z III ligi gdzie występuje pierwszy zespól Budowlanych. We wczorajsze popołudnie piłkarze udali się pod Skwierzynę na mecz z GKS-em Bledzew wygrali gładko 5:2 a mogli jeszcze wyżej ale nasz etatowy snajper Robert Budzałek tego dnia nie miał szczęścia. I dzięki temu zwycięstwu i potknięciu się Spartaka, Odra została liderem Klasy Okręgowej i przy takiej formie i dyspozycji zawodników z Górzycy może na fotelu lidera zostać do końca tej rundy a nawet sezonu. Przypomnę  że do końca rundy zostało tylko pięć meczy w tym derby na koniec z Wartą w Słońsku. Czy po sześciu latach Odra powróci do IV ligi na to pytanie jest jednak jeszcze za wcześnie.

GKS Bledzew 2:5 Odra Górzyca

Bramki: Jakub Ruman 75 min. Filip Herzog 80 min. - Daniel Tabaka 30, 52, 55 min. Michał Dereczenik 73 min. Rafał Strugarek 82 min.

Odra: Vladyslav Sorochynsky - Łukasz Filus, Tomasz Dziabas, Patryk Osowsk (od 68 min. Rafał Strugarek)i, Paweł Dębski - Jakub Połubiński (od 60 min. Michał Dereczenik), Stanisław Bogusz, Krzysztof Bednarek, Wojciech Krupa - Robert Budzałek (od 75 min. Michał Marnysz), Daniel Tabaka (od 75 min. Paweł Maciążek).