Eto strzela jak Lewy !!!

We wczorajszym meczu Klasy Okręgowej, Odra Górzyca pokonała na własnym obiekcie beniaminka Muszelkę Ogardy 3:0, dzięki temu zwycięstwu traci do lidera tylko 3 punkty !!! A już za tydzień 3 września  (sobota) o godzinie 15:00 Odra jedzie do Kostrzyna bad Odrą na mecz z Towarzystwem Sportowym Celuloza, dodam że naszemu najbliższemu przeciwnikowi  nie wiedzie się ani w lidze ani w Pucharze Polski na szczeblu okręgu.Więc do boju Odra czekamy na ,,Derby''

Odra Górzyca 3:0 Muszelka Ogardy

Bramki: Robert Budzałek 42, 65, Daniel Tabaka 80

Odra: Vladyslav Sorochynsky - Łukasz Filus, Łukasz Żygielewicz, Tomasz Dziabas, Paweł Dębski (od 46 min. Rafał Strugarek) - Jakub Połubiński (od 46 min. Dawid Chełpa), Krzysztof Bednarek, Stanisław Bogusz (od 59 min. Wojciech Krupa), Michał Dereczenik (od 79 min. Radosław Oprzalski) - Daniel Tabaka, Robert Budzałek.

Rezerwa: Łukasz Lewandowski, Radosław Oprzalski, Rafał Strugarek, Wojciech Krupa, Norbert Kukulski, Dawid Chełpa.

Muszelka: Bartosz Sydoruk - Arkadiusz Beuger (od 70 min. Bartosz Komola), Łukasz Dratwiński (od 46 min. Grzegorz Pakowski), Sebastian Gagała, Paweł Gancarz - Wojciech Karpiński (od 84 min. Szymon Dolat), Adam Kużlak, Michał Omiotek (od 46 min. Paweł Czajczyński) - Michał Sobecki, Mateusz Stasiak, Piotr Tabor.

Rezerwa: Paweł Czajczyński, Szymon Dolat, Maciej Dragan, Bartosz Komola, Grzegorz Pakowski.

Trener: Jacek Jastrzębski

Żółte kartki: Michał Omiotek (Muszelka)