Celuloza upokorzona w Kostrzynie !!!

W sobotnie popołudnie piłkarze Odry Górzyca udali się do Kostrzyna na mecz z miejscowym Towarzystwem Sportowym ,,Celuloza''. Pierwotnie mecz miał odbyć się na głównej płycie boiska lecz gospodarze ,,załatwili'' boczną, treningową płytę na której zazwyczaj odbywają się treningi i mecze sparingowe  na kostrzyńskim MOSi-Rze. Ale wracając do samego meczu Odra od samego początku przejęła inicjatywę w meczu  z TS czego efektem był mocny strzał Daniela Tabaki, niestety piłka uderzyła w poprzeczkę. Od tamtej pory było wiadomo że Odra będzie dążyła za wszelką cenę do zdobycia prowadzenia w tym meczu. I nadeszła 27 minuta Dawid Chełpa z prawej strony boiska podaje futbolówkę do Michał Dereczenika a ten szybki rajdem z prawej strony ośmiesza obronę TS-u i strzela pod poprzeczkę Marek Wilczek bez radny, mamy 1:0. Tylko cztery minuty trwała radość naszych piłkarzy ponieważ Celuloza robi akcję z niczego Dawid Olszewski wychodzi na czystą pozycję i pokonuje swojego byłego kolegę z Santosu Sarbinowo Łukasza Lewandowskiego i mamy 1:1. Ta bramka dodała tylko skrzydeł dla Odry która bardzo szybko wyszła ponownie na prowadzenie po bardzo szybkiej kontrze i mocnym strzale pod poprzeczkę Roberta Budzałka. Druga połowa to typowa walka bark w bark kopanina dyskusje i kartki żółte kartoniki otrzymali przez to Paweł Maciażek, Artur Korman , Jakub Połubiński czy czerwień Kamil Orłowski kiedy zatrzymał nie przepisowo swojego kolegę Krzysztofa Bednarka który wychodził na czystą pozycję. 67 minuta Robert Budzałek kopiuję akcje z 32 minuty i mamy 3:1. Celuloza na kolankach a trener TS-u Łukasz Dorniak od tamtej pory zamilkł przestał wykrzykiwać. Po meczu nawet Kibice Kostrzyńscy gratulowali zwycięstwa piłkarzom Odry ale nie ma się czemu dziwić skoro w drużynie Odry występuje wielu byłych zawodników KKP Celuloza: Bednarek, Osowski, Marnysz, Lewandowski, Budzałek, Filus, Żygielewicz, Maciażek, Bogusz, Kukulski no i oczywiście słynny ,,Kiero'' Józef Zieliński.

TS Celuloza 1:3 Odra Górzyca

Dawid Olszewski 29 min. - Michał Dereczenik 27 min. Robert Budzałek 32 min. 67 min.

Odra:  Łukasz Lewandowski - Dawid Chełpa (od 46 min. Paweł Maciażek), Łukasz Filus, Łukasz Żygielewicz, Michał Wojczyński (od 65 min. Patryk Osowski)  Michał Dereczenik (od 72 min. Radosław Oprzalski), Krzysztof Bednarek, Stanisław Bogusz, Jakub Połubiński, - Robert Budzałek (od 85 min. Michał Marnysz), Daniel Tabaka

Rezerwa: Vladisłav Sorochynski, Rafał Strugarek, Norbert Kukulski.

Trener: Tomasz Dziabas

Kierownik drużyny: Józef Zieliński