,,Eto'' Był ikoną III ligowej Celulozy a teraz będzie Odry !!!

Wczoraj w słoneczną sobotę Odra Górzyca podejmowała u siebie spadkowicza z IV ligi Zjednoczonych Przytoczna. Faworytem tego meczu była oczywiście drużyna gości  która do tej pory wygrała trzy mecze i raz schodziła z boiska pokonana. Lecz Odra po zwycięstwie w pucharze z drużyną z Krzeszyc złapała wiatr w żagle, powrót Strugarka czy duet napastników Tabaka - Budzałek pokazeuje że Odra w tym sezonie będzie dyktować warunki.

Odra 7:2 Zjednoczeni Przytoczna

Bramki: Robert Budzałek 8, 17, 45, 54, Daniel Tabaka 56, 86, Michał Derecznik 90 - Patryk Minge 49, 70

Odra: Vladyslav Sorochynsky - Dawid Chełpa, Tomasz Dziabas, Łukasz Filus, Szymon Prędki - Michał Dereczenik, Stanisław Bogusz, Krzysztof Bednarek (od 85 min. Wojciech Krupa), Rafał Strugarek - Daniel Tabaka (od 87 min. Radosław Oprzalski), Robert Budzałek (od 73 Łukasz Żygielewicz).

Rezerwa: Norbert Kukulski, Michał Wojczyński, Jakub Połubiński, Łukasz Żygielewicz, Radosław Oprzalski, Łukasz Lewandowski, Wojciech Krupa.

Żółte kartki: Łukasz Żygielewicz, Stanisław Bogusz